Друк

#ПРОЗОРІСТЬТАПІДЗВІТНІСТЬ: робоча група провела аналіз закупівель

.

Робоча група «Прозорість та підзвітність», утворена при Звягельській районній військовій адміністрації, розглянула публічні закупівлі району.

Відкрив засідання перший заступник начальника Звягельської районної військової адміністрації Юрій Оханський.
На порядку денному розгляд двох тендерів:
Щодо надання послуги з харчування учнів 1-4 класів, дітей пільгових категорій, інших категорій учнів у закладах загальної середньої освіти Ємільчинської селищної ради;
Щодо капітального ремонту частини приміщення 3-го поверху у відділенні комплексної реабілітації в корпусі №2 КНП «Звягельська багатопрофільна лікарня».

На нараді, крім членів робочої групи були присутні представники обох структур для того аби детально вияснити всі деталі використання коштів.
Члени робочої групи заслухали коментарі кожного.
Представники Ємільчинської громади роз'яснили про розподіл дітей по специфікаціям та програму селищної ради щодо харчування дітей.

Що стосується Звягельської лікарні ремонт відділення потрібен для допомоги військовим.
"Час, в якому ми живемо, потребує нових рішень. Сьогодні ми розібрались з договорами і на всі питання знайшли відповіді. Все, що стосується військових та особливо їх реабілітації має бути на контролі. У відділенні комплексної реабілітації зможуть отримувати послуги також і військові.
Робоча група вирішила, що це доцільне використання коштів", – прокоментував Юрій Оханський.

Нагадуємо, що робоча група «Прозорість та Підзвітність» при Житомирській обласній військовій адміністрації запровадила прийом повідомлень про можливе нецільове використання бюджетних коштів в умовах воєнного стану.

Відповідну інформацію надсилайте на електронну адресу — Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. для аналізу членами робочої групи «Прозорість та підзвітність» та вжиття необхідних заходів у разі виникнення такої потреби.