Друк

Привітання голови райдержадміністрації В'ячеслава Авраменка з Міжнародним днем - 8 Березня

.

Шановні, чарівні наші жінки Новоград-Волинського району!

Щиросердечно вітаю  Вас з наступаючим Міжнародним жіночим днем – святом Весни, Ніжності і Кохання!

Друк

Участь керівництва Новоград-Волинської РДА в онлан-нарадах

.

4 березня голова Новоград-Волинської районної державної адміністрації В'ячеслав Авраменко, заступник голови райдержадміністрації Михайло Остапчук та працівники окремих структурних підрозділів Новоград-Волинської РДА взяли участь у трьох онлан-нарадах, які провели заступники голови Житомирської ОДА Юрій Оханський та Віктор Градівський з питань

Друк

Денис Шмигаль: Україна серед лідерів цифровізації у світі, а тому за потреби ми зможемо швидко реалізувати проект «паспортів вакцинації»

.

04 березня відбулася пресконференція Дениса Шмигаля, присвячена першому року роботи Уряду. Під час пресконференції Прем’єр-міністр розповів про стратегію боротьби з пандемією COVID-19, а також про кампанію з вакцинації проти коронавірусу в Україні.

 

Друк

В Україні має бути сучасна та безпечна інфраструктура, – Президент

.

Розвиток інфраструктури та енергетичного сектору обговорили на нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського, у якій взяли участь керівник Офісу Глави держави Андрій Єрмак, заступники керівника Офісу Президента Юлія Свириденко та Кирило Тимошенко, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, міністр інфраструктури Владислав Криклій, виконувач обов’язків міністра енергетики та вугільної промисловості Юрій Вітренко, голова Комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус, голова Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури Юрій Кісєль, радник Прем’єр-міністра України Кирило Криволап.

Друк

МОЗ забезпечить доплати до зарплат працівникам лабораторних підрозділів та виділить додаткові кошти на оплату медичних послуг щодо вакцинації

.

МОЗ України ініціював проєкт розпорядження «Про виділення коштів для здійснення заходів, пов’язаних з вакцинацією населення і запобіганням поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та боротьбою з її наслідками», який ухвалив Кабмін на засіданні 03 березня 2021 року.

Друк

У 2021 році продовжиться ремонт ключового об’єкту Великого будівництва у Житомирській області – автодороги М-21

.

У 2020 році в рамках Національної програми “Велике будівництво”, ініційованої Президентом України, було розпочато капітальний ремонт автодороги М-21. Служба автомобільних доріг у Житомирській області повідомляє, що ремонт дороги М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський буде продовжено у поточному році.

 

Друк

Децентралізація: держадміністрації з новими повноваженнями та їх чітким розмежуванням. Парламент розгляне важливий законопроєкт

.

З огляду на впровадження в країні нового адміністративно-територіального устрою, найближчим часом парламент може внормувати діяльність місцевих державних адміністрацій. Вже цього тижня народні депутати розглянуть у першому читанні проєкт закону «Про місцеві державні адміністрації» (№ 4298).