Токарівчанам розповіли про правила нарахування субсидій
12 березня заступник начальника управління праці - Наталія Максимчук розповіла Токарівській громаді про всі зміни, внесені до законодавства про надання субсидій.
На завершення зустрічі до людей звернулась перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Даниленко. Вона запитала в людей про їх плани з приводу об'єднання та відповіла на поставлені питання.
Відділ організаційно-інформаційної роботи райдержадміністрації
http://mail.nvrdazt.gov.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/8787-tokarivchanam-rozpovili-pro-pravila-narakhuvannya-subsidij#sigProGalleria047427ee06