Ушанування пам’яті Тараса Шевченка у с. Гульськ
![](/images/0.2019/3/mini/53722967_569191660252281_297029183593250816_n%201.jpg)
Ушанувати пам’ять Великого Кобзаря та покласти квіти до підніжжя пам’ятки прибули перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Даниленко, Гульський сільський голова Лариса Добровольська, працівники райдержадміністрації та жителі с. Гульськ. Присутні теплим словом згадали славнозвісного Тараса та описані ним враження від перебування у даній місцевості, що лягли в основу його повісті «Варнак»
Відділ культури РДА
Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://mail.nvrdazt.gov.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/8782-ushanuvannya-pam-yati-tarasa-shevchenka-u-s-gulsk#sigProGalleria500b1610e6
http://mail.nvrdazt.gov.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/8782-ushanuvannya-pam-yati-tarasa-shevchenka-u-s-gulsk#sigProGalleria500b1610e6