Друк

Меморіальні дошки в Поліянівці та Жолобному

25 травня в Новоград-Волинському районі за участі голови райдержадміністрації В.В. Михнюка, заступника голови Н.В. Даниленко та заступника голови районної ради Д.В. Рудницького було відкрито дві меморіальні дошки на честь загиблих військовослужбовців району, які загинули на Сході країни.

Загиблому Володимиру Вікторовичу Котвіцькому, старшому солдату строкової служби, 26-ї окремої артилерійської бригади, що дислокується у місті Бердичів, відкрили дошку на приміщенні Поліянівської ЗОШ. 18 квітня 2014 року Володя відслужив рік та мав звільнитися зі Збройних сил. Але у зв'язку з подіями, які розгорнулися в Україні, військову частину перекинули на полігон у Херсонську область. Артилеристи знаходились на позиціях з метою посилення охорони південного державного кордону. Під час навчань в ході переміщення з позиції на позицію сталася пожежа та вибух в одній з самохідних артилерійських установок (САУ). Володя загинув на місці, не доживши два місяці до свого двадцятиріччя.
Загиблому Богдану Петровичу Сахнюку, старшому солдату 30-ї окремої механізованої бригади, який проходив військову службу за контрактом, відкрили дошку на приміщенні Жолобненської ЗОШ. Виконуючи свій військовий обов'язок, Богдан брав активну участь у миротворчих місіях, підтримуючи мир та стабільність у Сьєра Леоне та Косово. У зв'язку з подіями, які розгорнулися в Україні, став на захист Вітчизни. Загинув 13 серпня 2014 року під час виконання бойового завдання в ході проведення антитерористичної операції в районі села Степанівка Шахтарського району Донецької області. І лише 27 лютого 2015 року знайшов свій останній прихисток і спокій у рідній Жолобненській землі.
Слова скорботи висловлювали рідні, близькі, військові товариші, вчителі загиблих, директори шкіл, сільські голови.

 

Сектор інформаційної діяльності та
комунікацй з громадськістю
райдержадміністрації