Друк

Перший заступник голови райдержадміністрації провів нараду

.

Сьогодні, 19 квітня, перший заступник голови Новоград-Волинської райдержадміністрації Іван Туровський провів нараду зі спеціалістами служби у справах дітей райдержадміністрації, територіальних громад району та фахівцями із соціальної роботи, сільських, селищних рад.
Друк

Олексій Чернишов: важливим завданням Мінрегіону є реалізація наступного етапу реформи децентралізації

.

У реалізації чергового етапу реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади для Мінрегіону у межах Плану дій Уряду на 2021 рік визначено дві цілі:

Друк

Олексій Чернишов: «Велике будівництво» 2021 формує нову культурну спадщину держави

.

Культура – новий напрям у Програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». У 2021 році планується відновлення 20 об’єктів культурного спрямування.

Друк

Вакцинація від COVID-19 на Житомирщині: сьогодні вакциною Pfizer щепитимуть підопічних Бердичівського та Житомирського геріатричних пансіонатів

.

Сьогодні, 19 квітня, перші мобільні бригади з вакцинації від COVID-19 у Житомирській області отримали вакцину Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech

Друк

Підсумковий брифінг Житомирської ОДА станом на 19 квітня щодо ситуації з коронавірусом в області. ВІДЕО

.

Сьогодні, 19 квітня, перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко провела щотижневий підсумковий брифінг щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію та проведення вакцинації від COVID-19 у Житомирській області.

Друк

МОЗ повідомляє: станом на 19 квітня в Україні зафіксовано 6 506 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

.

6 506 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 19 квітня 2021 року. Зокрема, захворіли 253 дитини та 98 медпрацівників.

Друк

Максим Степанов: «Щеплення публічних осіб залишковими дозами вакцини Pfizer не буде»

.

Щеплення публічних осіб залишковими дозами вакцини Pfizer не буде. Міністр охорони здоров’я  України Максим Степанов підписав зміни до Наказу про вакцинування – публічні особи не зможуть вакцинуватися так званими «залишковими дозами». Вакцину розподілятимуть виключно серед осіб, які підпадають під 1-й та 2-й етап вакцинації. Про це очільник МОЗ заявив під час ефіру одного з телеканалів.

Друк

Пресбрифінг Житомирської ОДА щодо перебігу вакцинації на Житомирщині. ВІДЕО

.

Сьогодні, 16 квітня, за участю начальника відділу Департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА Сергія Березовського відбувся пресбрифінг щодо перебігу вакцинації на Житомирщині.