Друк

Мінсоцполітики здійснюватиме закупівлі за кошти міжнародних донорів через систему закупівель Prozorro

.

Під час війни міжнародні партнери активно надають підтримку Україні й українським громадянам. Ще з  2014 р. Мінсоцполітики співпрацює зі Світовим Банком, реалізуючи  проєкт «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», фінансування якого забезпечує Банк. Він спрямований на покращення системи соціальної допомоги та соціальних послуг для малозабезпечених сімей в Україні, зокрема, через інвестиції у розвиток матеріальної бази соціальної сфери.

Друк

Оновлені рекомендації МОН щодо 2024/2025 навчального року

.

Система освіти України продовжує функціонувати в умовах повномасштабної війни. росія й надалі завдає ударів по критичній інфраструктурі нашої країни, що призводить до обмежень у використанні енергоресурсів на всій території України.

Друк

У стійкості є координати. Сьогодні вони Харківські

.

На них закарбовані локальні символи. Квадратна піца. Держпром. Гасло «Слава Україні!». Конструктивізм як візитівка міста. Будинок «Слово». Харківське печиво. Культура. Дідусь з музичною шкатулкою та кролями. І навіть незліченна кількість зелених смітників.

Друк

Олена Зеленська взяла участь у фіналі гри про здорове харчування

.

Перша леді України Олена Зеленська разом із двома десятками підлітків із 16 міст країни, шеф-кухарем Євгеном Клопотенком, головою Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Муніром Мамедзаде та головою Національної асоціації громадського харчування Орестом Степаняком узяли участь у фіналі гри про здорове харчування «ГраЇмо».