Друк

З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПІДПРИЄМЦЯ

.

Щорічно, у першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця.

Це професійне свято в нашій державі було засноване у 1998 році Указом Президента України. Свято Дня підприємця було встановлене задля того, аби показати важливу роль цього сектора економіки у розвитку нового економічного устрою і формуванні громадянського суспільства та демократії в нашій країні.
Нині, коли у надважкий період в житті нашої держави економіка району продовжує розвиватися, забезпечуючи жителів сіл та селища району необхідними товарами та послугами, не можна не відзначити особливого внеску підприємств, які ви представляєте та приватних підприємців.

В цей день Нам приємно привітати фахівців підприємницької діяльності Новоград-Волинщини. Нинішні досягнення підприємців є свідченням значних соціально-економічних зрушень в районі. Вміння задіяти менеджерський талант, ефективно працювати в умовах ринку – це ті риси, які є визначальними для приватних підприємців району.

З привітальним словом виступили перший заступник голови Новоград-Волинської районної державної адміністрації Наталія Даниленко, заступник голови Новоград-Волинської районної державної адміністрації Андрій Подік та заступник голови районної ради Зінаїда Ляхович після чого було вручено почесні грамоти та грамоти райдержадміністрації фізичним особам- підприємцям і керівнику підприємства району.