Друк

До уваги пільговиків!

.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019    № 373 з 1 жовтня 2019 року пільги на оплату житлово-комунальних послуг надаватимуться усім пільговикам у грошовій формі.

 

 

Відповідно до ухваленого рішення паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова.

 

Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк. Для цього АТ “Ощадбанк” вестиме у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Після того “Ощадбанк” здійснюватиме переказ коштів на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та АТ “Ощадбанк”.

 

АТ “Ощадбанк” інформуватиме пільговиків про стан розрахунків  за послуги шляхом надсилання їм смс-повідомлення.

 

Пільги у готівковій формі призначатимуться усім бажаючим пільговикам на підставі поданих особисто заяв до органів соціального захисту населення, у якій зазначаються реквізити поточного рахунка, відкритого пільговиком в АТ «Ощадбанк».

 

Пільговики, яким пільга буде надаватися  у грошовій формі, зобов’язані самостійно сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги, перерахованої управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг або виплаченої таким пільговикам готівкою.

 

Для своєчасного розрахунку пільг на оплату житлово-комунальних послуг та уникнення розбіжностей персональних даних, необхідно терміново до 02 вересня 2019 року надати до управління праці та соціального захисту населення або до сільських та селищної рад номера мобільних телефонів пільговиків (у будь-який зручний спосіб), а у разі зміни складу сім’ї, зміни адреси місця реєстрації/проживання пільговика повідомити орган соціального захисту.

 

За  більш детальною інформацією можна  звернутися  до управління праці та соціального захисту населення за адресою:  м. Новоград-Волинський,  вул. Ушакова, 4/5 або за телефоном 2-40-36.

 

Заступник начальника -

 

начальник відділу соціальних виплат                           

Наталія МАКСИМЧУК