Друк

День українського добровольця — свято справжніх патріотів

.

Кинули дивани, вимкнули новини

І нові події створюють самі,
Хлопці добровольці, ви прийдіть живими!
Хай минають кулі вас у цій війні.

День українського добровольця — це свято, що відзначається в Україні щороку 14 березня.

Цього дня 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування добровольчого батальйону. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону. Люди свідомо, за покликом серця, у важкий для своєї країни час стали на захист суверенітету і територіальної цілісності України. З перших днів початку гібридної війни добровольці спільно з силовими структурами зупинили проросійських найманців. 

Сьогодні більшість добровольців вже у формі української армії продовжують захищати рідний край від загарбників. Своєю самовідданою службою і героїчними вчинками вони доводять, що неможливо перемогти тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.

 У районній бібліотеці імені Лесі Українки до цієї пам'ятної події оформлено книжкову виставку «За Україну, за її волю, за життя», присвячену Дню українського добровольця. Відвідавши бібліотеку, кожен бажаючий може ознайомитись з книгами, представленими на виставці, переглянути статті з газет та отримати буклети з юридичних питань.

Матеріал підготувала директор
районної бібліотеки імені Лесі Українки
Лариса Ковалевська