Друк

Віктор Градівський долучився до засідання Секретаріату Регіонального офісу міжнародного співробітництва

.

23 травня у Житомирській ОВА відбулося до засідання Секретаріату Регіонального офісу міжнародного співробітництва, участь у якому взяв заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський, а також представники профільних структурних підрозділів ОВА та агенції регіонального розвитку Житомирської області.

 

 

Під час засідання Віктор Градівський акцентував увагу, що Офіс має стати ключовим вікном для партнерів, які зацікавлені співпрацювати на будь-якому рівні: області, міст, сіл та селищ. Також офіс забезпечуватиме координацію міжнародної допомоги безпосередньо на рівні громад, що відповідає принципу децентралізації, здійснюватиме систематизацію інформаційно-аналітичних даних, супроводження проєктів та координацію міжнародного співробітництва між усіма сторонами, які представлені в регіоні.

 

Першочерговим завданням Секретаріату Офісу є формування актуальних потреб у сфері відновлення інфраструктури, соціальній, гуманітарній сферах та у сфері відбудови і розвитку економіки, спрямованих на ліквідацію наслідків збройної агресії російської федерації проти України на території Житомирської області. Це дасть можливості для продовження подальшої роботи по залученню міжнародної допомоги.

З сайту ЖОВА