Друк

19 жовтня – День працівників харчової промисловості

.

Шановні працівники харчової галузі Новоград-Волинського краю!

Щиро та сердечно вітаю вас із професійним святом!

 Починаючи з 1966 року у третю неділю жовтня ми вшановуємо трудівників харчового цеху.

Завдяки вашій невтомній та наполегливій праці харчова промисловість Новоград-Волинського району динамічно розвивається і  тримає передові позиції на вітчизняному ринку, зберігаючи при цьому високий експортний потенціал. Ви в значній мірі забезпечуєте продовольчу стабільність у державі, а також підвищення рівня життя співвітчизників.

Останнім часом в харчовій промисловості відбуваються суттєві зміни.  Планомірно підвищується технічний рівень виробництва та ступінь застосування сучасних технологій, що разом із високим професіоналізмом, притаманним трудівникам галузі, дає змогу випускати різноманітні товари на рівні кращих світових  стандартів. З’являються нові організаційні форми роботи, збільшується кількість мобільних та ефективних підприємств, що працюють у цій сфері. 

Переконані, що вміле поєднання новітніх технологій та передового досвіду з давніми поліськими традиціями значно розширить асортимент і забезпечить високу конкурентноздатність наших продуктів.

Дорогі друзі!
Прийміть теплі побажання міцного здоров’я, щастя, миру вам і вашим родинам, добробуту, благополуччя, успіхів у праці та втілення всіх ваших задумів та мрій!

З повагою

Перший заступник голови                                                           Голова районної ради
адміністрації
                         Руслан Кирилюк                                                                Франц Весельський