Друк

Велике будівництво на Житомирщині: тривають реставраційні роботи меморіального будинку-музею академіка С.П. Корольова

.

Меморіальний будинок-музей академіка С.П. Корольова у м. Житомирі було включено до переліку проєктів із реставрації, консервації, ремонту пам’яток культурної спадщини, у тому числі замків, інших фортифікаційних, оборонних, палацово-паркових комплексів, що реалізуються в рамках проєкту “Велика Реставрація” у межах президентської програми “Велике будівництво”.

Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА.

Друк

«Велике будівництво»: триває капітальний ремонт дороги Суємці –Рогачів

.

В рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» триває капітальний ремонт дороги загального користування місцевого значення С060202 Суємці –Рогачів км 0+000 – км 11+335 в Баранівській територіальній громаді Новоград-Волинського району.
Друк

Велике будівництво на Житомирщині: Програма Президента вже суттєво покращила можливості системи охорони здоров’я в області, – Віталій Бунечко

.

24 листопада голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко разом із головою Житомирської обласної ради Володимиром Федоренком, народними депутатами України та депутатами обласної ради оглянули об’єкти, реалізовані в області завдяки програмі Президента «Велике будівництво», зокрема сучасне приймальне відділення в м. Новограді-Волинському.

Друк

Прем’єр-міністр: Наступного року програма енергоефективності стане частиною «Великого будівництва»

.

Уряд під час засідання 24 листопада підтримав постанову, яка дасть можливість залучити 25,5 млн євро від Кредитної установи для відбудови (КfW) на реалізацію проекту «Енергоефективність у громадах». За словами Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, ці кошти будуть спрямовані на впровадження заходів з енергоефективності у Запоріжжі та Житомирі.