Друк

COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 27 509 осіб

.

Станом на 07 травня від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 27 509 осіб (вакциною COVISHIELD – 17 291, вакциною CORONAVAC – 2 366, вакциною COMIRNATY — 2 280, вакциною ASTRAZENECA — 5 570), з яких 692 – за минулу добу 06 травня. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА.

Друк

Проєкти “Великого будівництва” з розвитку придорожньої інфраструктури, підвищення безпеки руху, нової дорожньої навігації будуть інтегровані у проєкт е-мобільності

.

Спільний проєкт допоможе включити потреби електротранспорту у розвиток мережі доріг України. Про це повідомляє Укравтодор.
Друк

Велике будівництво на Житомирщині: тривають ремонтно-реставраційні роботи будівлі Магістрату. ВІДЕО. ФОТО

.

Цьогоріч до національної програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським, включено ремонтно-реставраційні роботи будівлі Магістрату КЗ “Житомирський обласний краєзнавчий музей” у м. Житомирі, що мають бути завершені до кінця 2021 року. 

Друк

Засідання Центру з ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами на території регіону

.

Сьогодні, 06 травня, відбулося в онлайн-режимі засідання Центру з ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами на території регіону під керівництвом заступника голови Житомирської обласної державної адміністрації Віктора Градівського за участю голови Новоград-Волинської райдержадміністрації В’ячеслава Авраменка та заступника начальника управління - начальника відділу економіки та агропромислового розвитку Управління соціально-економічного розвитку територій Андрія Савчука.