Друк

Тривають перевірки дотримання карантинних норм «червоного» рівня епіднебезпеки

.

Станом на 29 листопада здійснено 4 позапланові перевірки агропродовольчих ринків.  Порушень не  виявлено.

На виконання протокольного рішення засідання Державної комісії з питань ТЕБ і НС від 13.06.2020р. №10 фахівцями територіальних підрозділів ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області проведено 9 позапланових  заходів державного нагляду (контролю), під час яких порушення виявлені у 1 закладі торгівлі продовольчими товарами. За результатами перевірок складено 1 протокол про адмінправопорушення за ч.2 ст.44³ КУпАП.

Друк

Онлан-нарада з питань роботи пунктів офлайн підтримки Дія

.

Сьогодні, 30 листопада, під керівництвом заступника голови Житомирської облдержадміністрації Віктора Градівського відбулася онлан-нарада з питань роботи пунктів офлайн підтримки Дія за участю першого заступника голови Новоград-Волинської райдержадміністрації Івана Туровського та голів районних державних адміністрацій Житомирської області.
Друк

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ВИЗНАЧЕННЯ НАПРЯМІВ, НА ЯКІ БУЛО СПРЯМОВАНО СУБВЕНЦІЮ З ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ МІСЦЕВИМ БЮДЖЕТАМ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ ДІТЕЙ-СИРІТ, ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ, ОСІБ З ЇХ ЧИСЛА

.

Сьогодні, 30 листопада, під керівництвом заступника голови Новоград-Волинської районної державної адміністрації Юрія Оханського відбулося засідання комісії з питань визначення напрямів та об’єктів, на які було спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.