Друк

Лесі Українці - 153!

.

Шановні мешканці нашого району!

Сьогодні, 25 лютого, ми відзначаємо День народження – 153-ю річницю – видатної особистості, нашої землячки, великої поетеси та берегині української культури – Лесі Українки!

Друк

Два роки боротьби

.

Рівно два роки тому війна, яка триває вже десять років, набула нових масштабів. Два роки тому наш ранок почався зі звістки, від якої ми не спали декілька днів – розпочалося повномасштабне вторгнення. Нам дали всього три дні, лише 72 години, щоб здатись. Натомість ми боремось вже два роки, бо маємо мету, віру, найкращих у світі воїнів, волонтерів, медиків та ще багатьох небайдужих українців.

Друк

«Пліч-о-пліч»: Новороманівський ліцей готується до змагань з чирлідингу!

.

У Новороманівському ліцеї вирує активна підготовка до змагань з чирлідингу, що проводяться в рамках проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Дівчата з захватом та азартом пірнають у світ цього динамічного та видовищного виду спорту.
Друк

На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг щодо діяльності робочої групи “Прозорсть та підзвітність”

.

Під час брифінгу йшлося про аналіз 66 закупівель, оголошених громадами області. Зокрема, щодо капітального ремонту Малинівського ліцею Малинської міської ради.