Друк

В переддень свята вшанували пам'ять полеглих

.

Напередодні світлого дня Покрови Пресвятої Богородиці районна державна адміністрація вшанувала родини загиблих учасників АТО.

З нагоди Дня захисника України у малій залі райдержадміністрації зібралися численні запрошені – батьки, дружини, діти та родичі загиблих героїв.

Відзначити та подякувати родинам загиблих учасників АТО цього дня прийшли голова райдержадміністрації Володимир Михнюк, голова районної ради Дмитро Рудницький, перший заступник голови РДА Наталія Даниленко, заступник голови РДА Андрій Подік, депутати районної ради.
Гімном України та хвилиною мовчання розпочався захід з нагоди Дня захисника України. Після чого до слова запросили голову райдержадміністрації. «Не випадково, що саме в День українського козацтва, наші співвітчизники відзначають День захисника України. Адже саме козаки були першими захисниками нашої землі. Тому цей день ще раз підкреслює велике історичне значення козацтва в боротьбі за утвердження української державності та суттєвий внесок у сучасний процес державотворення. Козаччина завжди була однією з найяскравіших сторінок української історії, на славних прикладах якої виховувалося почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців. На сьогоднішній день відродження України великою мірою живиться традиціями славної козацької доби. Саме представникам козацьких громадських об'єднань належить велика роль в утвердженні національної свідомості та гідності. Та нині, справжніми захисниками України, її надією на мир та спокій стали прості люди. Нащадки славетних дідів, змушені сьогодні ціною власного життя боронити свою Батьківщину від зазіхань зовнішнього ворога. За що їм низький уклін, шана і подяка», - сказав Володимир Володимирович та привітав всіх присутніх зі святом.
З теплими щирими словами вітання до присутніх звернувся Дмитро Рудницький. «Це свято пам'яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької доблесті та звитяги; свято вдячності ветеранам Другої світової, які також воювали за свою землю. І, нарешті, це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України від зазіхань північного сусіда-агресора, та усіх тих, хто поклав своє життя на Сході країни в ім'я суверенності та єдності нашої держави», - зазначив Дмитро Вікторович.
Після чого очільники району вручили Хрест «Учасник АТО» родинам загиблих, згідно розпорядження голови районної державної адміністрації від 11.06.2016 №67-к «Про нагородження посмертно з нагоди Дня Захисника України».
Також присутніх привітали зі святом депутати районної ради Раїса Храбан та Анатолій Конончук. Вони висловили свої щирі співчуття родинам загиблих та вручили подарунки з нагоди свята.
По завершенню урочистостей, всі присутні на чолі з районною владою, поклали квіти біля меморіалу воїнам, загиблим за незалежність та територіальну цілісність України та ще раз вшанували пам'ять полеглих за Україну.
Варто зазначити, що зустріч пройшла в теплій родинній атмосфері. Адже окрім запланованих заходів, очільники району поспілкувалися з родинами загиблих, обговорили проблемні питання, вислухали пропозиції та думки людей. В свою чергу, голова райдержадміністрації пообіцяв всіляко підтримувати людей у вирішенні посталих питань.
Тож, світла вам пам'ять! Слава Україні! Героям слава!

Відділ організаційно-інформаційної роботи РДА

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
https://mail.nvrdazt.gov.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/6879-v-peredden-svyata-vshanuvali-pam-yat-poleglikh#sigProGalleria745f72e78f
joomlamodniyportal.ru