Друк

Відбулася нарада з питань випалювання деревного вугілля на території району

.

10 жовтня відбулася нарада з питань діяльності, пов'язаної з виробництвом деревного вугілля.

У нараді взяли участь голова районної державної адміністрації Володимир Михнюк, заступник голови РДА Андрій Подік, представники ОДПІ, управління праці, управління Держземагенства, відділу економічного розвитку, Держлісомисгоспу.

«Досягти порозуміння з підприємцями, легалізувати їхню діяльність – ось наше головне завдання. Крім того підприємці повинні дотримуватись законодавства та не порушувати санітарних норм. Все це допоможе нам вийти на якісний рівень співпраці», - зазначив Володимир Михнюк.
Заступник голови РДА Андрій Васильович в свою чергу більш детальніше роз'яснив присутнім ситуацію, що склалася на сьогоднішній день у нашому районі. Та привів перелік документів, які необхідно надати підприємцям в Управління з технологічного та екологічного нагляду області до початку проведення робіт.
За даними Новоград-Волинської ОДПІ, у нашому районі законно випалюванням деревного вугілля займаються 13 підприємств.
Під час наради обговорили результати роботи у цій сфері, перспективні плани на майбутнє та проблемні питання. Серед них і посильність для підприємця всіх умов, передбачених законодавством, і легалізація праці на таких підприємствах, і дотримання санітарних норм.
Легалізація і контроль діяльності даних підприємців – саме таким був висновок робочої наради з питань випалювання деревного вугілля на території району. Адже саме легалізація бізнесу – це законні робочі місця та регулярне надходження коштів до бюджету.

Відділ організаційно-інформаційної роботи РДА

joomlamodniyportal.ru