7 грудня - День місцевого самоврядування в Україні.
Шановні голови й депутати місцевих рад, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування району!
Вітаю вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування в Україні.
В цей важкий час для нашої країни дозвольте висловити щирі слова вдячності та поваги за вашу надзвичайно важливу роботу на благо громад. Ви, як представники місцевого самоврядування, володієте особливим статусом і відповідальністю, оскільки ваша робота напряму впливає на добробут кожного жителя нашого району.
Нехай цей день стане святом не лише вашої професії, а й визнанням вашого вагомого внеску в розвиток країни. Бажаю вам міцного здоров'я, невичерпної енергії та море натхнення у вирішенні всіх поставлених завдань.
Спільною силою ми подолаємо всі труднощі та будемо будувати майбутнє для наших наступних поколінь. Нехай успіх завжди супроводжує вас у вашій благородній справі.
З повагою,
начальник районної
військової адміністрації Іван ТУРОВСЬКИЙ