Друк

«Краса і велич України»: Укрпошта презентує книгу з серією поштових марок за 2013-2021 роки

.

Укрпошта представляє книгу «Краса і велич України» до Дня Соборності нашої держави. Презентаційна книга є фінальним результатом 9-ти річної серії поштових марок і блоків, які присвячено кожному регіону України.

 «Краса і велич України» – книга про різноманітність та багатство української землі, її мальовничу природу, вікову історію, архітектуру та талановитих людей. До видання ввійшли оригінальні поштові марки та блоки, випущені Укрпоштою, починаючи з 2013 року. Першим відправним випуском серії став поштовий блок – «Автономна Республіка Крим» та три художні марки «Аю-Даг», «м. Бахчисарай. Ханський палац», «м. Севастополь. Володимирський собор в Херсонесі».

«Книга з серією поштових марок «Краса і велич України» стане цінною як для справжніх поціновувачів філателії, так і для кожного українця. Видання містить ілюстрації об’єктів культурної спадщини усіх регіонів країни, частину з яких, на превеликий жаль, знищив російський терор. Також «Краса і велич України»  це чудовий варіант ексклюзивного подарунка, бо, певною мірою, є етнографічним та історичним довідником нашої країни»  прокоментував генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Щороку в рамках серії з’являлися декілька нових випусків, присвячених окремому регіону, його природним особливостям, туристичним об’єктам, культурній чи матеріальній спадщині. Знаковими у серії стали випуски, присвячені Луганській області (2016), Донецькій області (2019), до 5-ї річниці звільнення міст на Донбасі, а також блок «Краса і велич України. Севастополь» (2021). Саме ці випуски вписали в поштову історію України: Донбас, Крим і Севастополь – це Україна.

Уся філателістична продукція представлена в клімташах, що забезпечує її цілісність і мобільність. Випуски серії супроводжує текст українською і англійською мовами та зображення штемпелів «Перший день». До створення мініатюр були залучені регіональні фотографи, світлини яких представили мальовничі куточки і туристичні принади всіх областей, а також провідні музеї України.

Наклад книги складає 2 тис. примірників, з яких 300 одиниць не укомплектованих марками. Вартість книги з марками – 4500 грн., без марок – 900 грн.

Автор серії з 27-ми поштових блоків та 30-ти поштових марок  – український живописець, графік, член Національної спілки художників України Олександр Калмиков. Дизайном та розробкою презентаційного видання займалися художники Олександр та Сергій Харуки.

Презентаційну книгу «Краса і велич України» можна замовити в офіційному онлайн-магазині Укрпошти з 22 січня або придбати в філателістичних крамницях з 23 січня.

 

Інформація з сайту Житомирської ОВА