Друк

Укрпошта офіційно презентувала поштовий випуск «Мир – найвища цінність людства» за програмою «Europa»

.

24 травня Укрпошта офіційно презентувала поштовий випуск «Мир – найвища цінність людства» за програмою «Europa». Спецпогашення штемпелем «Перший день» пройшло в центрі столиці біля головпоштамту.

 

 

Введення в обіг нових поштових марок відбулося за участі генерального директора Укрпошти Ігоря Смілянського, віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної та художниці Марії Суслової.

 

З початком повномасштабного вторгнення саме за ініціативи Укрпошти тему випуску за програмою «EUROPA» було змінено на «Мир – найвища цінність людства». Так, протягом 2023 року всі поштові адміністрації країн – членів PostEurop – випустять поштові марки за єдиним ескізом пошти Люксембургу, який зображає новий знак миру, створений за мотивами кельтського любовного вузла. Від України робота Марії Суслової з дівчинкою та голубом здобула на європейському етапі срібну відзнаку. Наразі презентовано вже 47 поштових випусків країн-членів PostEurop. Україна проанонсувала свій випуск поштової марки 9 травня – у День Європи, який цьогоріч вперше наша країна відзначила з Європейським Союзом.

 

Тираж поштового випуску – 300 000 зчіпок. Вартість маркового аркушу – 145,71 грн. Випуск представлено у вигляді зчіпок з 2-х марок: «Мир. Перемога. Україна» з номіналом “U” (12 грн) та «Мир – найвища цінність людства» з номіналом “А” (1$), які разом на аркуші утворюють UA – міжнародне позначення України. Кількість зчіпок в аркуші – 3, що дорівнює 6 маркам. До поштової марки також випущено конверт «Перший день» з роботою Нато Мікеладзе та тематичний мерч: худі, шопер, магніт.

 

Починаючи з 24 травня, можна придбати поштовий випуск можна у міських відділеннях Укрпошти по всій країні, а також в офіційному онлайн-магазині Укрпошти. Крім того, новий поштовий випуск традиційно продаватиметься на маркетплейсах еBay та Amazon.

З сайту ЖОВА