Друк

Після звернення на «гарячу лінію» Ігоря Гундича учасники ООС безкоштовно навчаються в агроколеджі

.

Три учасники операції об'єднаних сил (ООС), які звернулись влітку на «гарячу лінію» голови ОДА Ігоря Гундича, отримали можливість безкоштовно здобути освітню кваліфікацію бакалавра у Житомирському агротехнічному коледжі.

Для того, аби військовослужбовці змогли навчатись на заочній формі за спеціальностями «Лісове господарство» та «Агроінженерія», голова ОДА вніс зміни до регіонального замовлення на підготовку фахівців у 2018 році – розпорядження № 346.

Один із військових, хто звернувся на «гарячу лінію», – житомирянин Олександр Сутковий проходить наразі службу у 135 батальйоні ДШВ.

У 2013 році хлопець вже отримав середню спеціальну освіту у Житомирському агротехнічному коледжі, після чого розпочав військову службу у 95 ОАЕМБр.

Через те, що пільгових місць для навчання саме на заочній формі спеціальності «Агроінженерія» не було, Олександр вирішив звернутись на «гарячу лінію» голови ОДА за допомогою.

«Коли дізнався про те, що на заочній формі відсутні пільгові місця, за рекомендацією знайомого вирішив зателефонувати на «гарячу лінію» Ігоря Гундича. І не помилився. Адже в ОДА швидко відреагували на звернення. Вже з 1 вересня я – студент заочної форми навчання у коледжі і дуже задоволений результатом», – зазначив Олександр.

Ще один учасник АТО – контрактник 26 Бердичівської артилерійської бригади Олександр Левкович розповів, що влітку мав небагато часу, аби подати документи для вступу на спеціальність «Лісове господарство» в агроколедж.

«Я підписав контракт у листопаді 2017 року. І знаю, що у військових відповідно до законодавства є можливість безкоштовно навчатись у вузах. І я вирішив скористатись цим та отримати вищу освіту, адже маю лише середню спеціальну. Проте влітку я проходив службу на сході країни і часу для подачі документів було небагато. І коли дізнався, що на заочну форму немає пільгового місця, а бажання навчатись у мене є, то подзвонив на «гарячу лінію» для допомоги. Згодом дізнався, що завдяки голові ОДА я зарахований до агроколеджу на пільгове місце. І вдячний за таку допомогу», – зазначив Олександр.

Якщо у вас є проблемне питання та потребуєте допомоги у вирішенні – звертайтесь на «гарячу лінію» Ігоря Гундича у будні дні з 09.00 до 18.00 год. за телефоном (0412) 42-02-02.

До керівника вже звернулося 597 жителів області із різноманітних питань: від соціального захисту до питань ремонту доріг.

Нагадаємо, родина з Житомирського району після звернення на «гарячу лінію» отримала компенсацію за сонячні батареї, а після звернення на «гарячу лінію» голови ОДА жителю с. Станишівка відновили газопостачання.