Друк

#Знайсвоїправа: Вирішили повернути кошти за неякісний товар, але ціна вже змінилася? Розповідаємо про права споживача в такому випадку.

.

Якщо товар виявився неякісним і доведено, що суттєвий недолік виник з вини виробника, а не споживача, ви маєте право замінити товар на аналогічний чи повернути кошти.

Відповідно до пункту 7 статті 8 Закону України «Про захист прав споживачів» на момент розірвання договору купівлі-продажу споживач має право:

повернути суму зазначену в чеку, якщо вартість товару зменшилася;повернути суму, що зазначена на ціннику, якщо ціна товару збільшилася.

Отже, якщо ціна товару в день розірвання договору купівлі-продажу зменшилася, покупець має право отримати повну суму сплачених коштів, вказаних у розрахунковому документі.

Якщо ціна товару в день розірвання договору купівлі-продажу збільшилася, споживач має право отримати більшу суму, тобто ту, що зазначена на ціннику.


Пам’ятайте! Сплачені за товар кошти ви маєте право повернути в день звернення чи протягом 7 днів. Якщо скористалися послугами інтернет-магазину – не більше ніж 30.Інформація з сайту Житомирської ОВА