Друк

Громади Житомирщини можуть взяти участь у відборі проєктів з відновлення

.

Громади Житомирщини можуть подавати пропозиції для участі у відборі проєктів з відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, а також із забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб.

 

 

 

Розпочато відбір проєктів відновлення за фінансування Європейського інвестиційного банку.

 

 
 
European Investment Bank спільно з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України оголосив старт відбору проєктів відбудови, реконструкції та капітального ремонту шкіл, дитсадків, адміністративних центрів і об’єктів ЖКГ, а також на забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб.

 

 

 

 
Проєкти будуть реалізовані коштом фінансових угод між Україною та Європейським інвестиційним банком:

 

 

 

Програми з відновлення України. В ній можуть взяти участь органи місцевого самоврядування.

 

 

 

Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Подавати проєкти можуть комунальні підприємства та муніципалітети.

 

 

Проєкти будуть реалізовані в регіонах, постраждалих внаслідок збройної агресії рф та тих, що зазнали навантаження на соціальну інфраструктуру через значну кількість внутрішньо переміщених осіб.
 

 

 

Термін реалізації проєктів – від 1 до 3 років в залежності від програми. Кошти будуть спрямовані громадам у вигляді субвенції з державного бюджету.

 

 

Проєкти для участі у програмі з відновлення України можна надсилати до 25 червня 2023 року, у надзвичайній кредитній програмі – до 2 червня 2023 року. Разом із супровідним листом їх можна відправляти через систему електронної взаємодії органів влади (у разі її відсутності – на електронну адресу Мініфраструктури: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
 

 

 

З умовами участі в проєктах можна ознайомитися за наступними посиланнями: