Друк

Нарада із представниками старостинських округів, управління соціального захисту населення та Пенсійного фонду м. Баранівка

.

Перший заступник начальника районної військової адміністрації Юрій Оханський за дорученням начальника РВА Івана Туровського провів нараду на якій обговорили питання передачі повноважень з призначення та нарахування житлових субсидій та пільг до Пенсійного Фонду.

 «Це вже завершальна зустріч офлайн, з трьох запланованих. Далі ми ще зустрінемось на онлайн нараді, аби запевнитись, що більше не виникає ніяких непорозумінь. Я впевнений ці зустрічі принесуть користь усім, як представникам Пенсійного Фонду так і громад, адже тут ми обмінюємось досвідом та знаходимо відповіді на всі питання», – говорив Юрій Оханський.

Сьогодні відбулась зустріч з уповноваженими особами громад, які відповідальні за прийом громадян з питань оформлення документів на призначення субсидій та пільг Баранівської, Дубрівської, Довбиської громад.

Також, на нараді були присутні: заступник начальника управління соціального захисту населення Новоград-Волинської РВА Наталія Максимчук; начальник відділу обслуговування громадян №2 головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Марія Стецюк, представники ЦНАПу м. Баранівка та відділу № 1 м. Баранівка УСЗН Новоград-Волинської РВА.

Спершу говорила Марія Стецюк, яка розповіла про роботу з програмою та про подання документів на призначення пільг та субсидій.

«На кожній нараді ми обговорили, що ніякі додаткові документи для призначення субсидій не потрібні. Ми дуже довго працюємо в цій сфері і можу вас запевнити, постановою не передбачено подання додаткових довідок до заяви та декларації на призначення житлових субсидій та пільг»,– говорила Наталія Максимчук.

Нагадаємо, нещодавно відбулась онлайн нарада, та робочі зустрічі в смт Ємільчине та м. Звягель де говорили про всі нововведення щодо питань надання та призначення житлових пільг та субсидій.