Друк

Голова райдержадміністрації взяв участь у семінар-нараді «Про державну підтримку сільськогосподарських товаровиробників та господарств населення у 2021 році»

.

17 червня під керівництвом заступника голови Житомирської ОДА Віктора Градівського проведено семінар-нараду «Про державну підтримку сільськогосподарських товаровиробників та господарств населення у 2021 році».
У семінарі взяли участь голова Новоград-Волинської районної державної адміністрації В’ячеслав Авраменко, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Туровський, окремі працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови міських, селищних та сільських територіальних громад області.
У ході семінар-наради було обговорено ряд важливих питань, зокрема:
- про державну підтримку сільськогосподарських товаровиробників та господарств населення у 2021 році;
- щодо здійснення державної регуляторної політики та проведення дерегуляції у сфері господарської діяльності на місцевому рівні.
Під час семінару було наголошено щодо необхідності перегляду діючих регуляторних актів, що вплине на зменшення адміністративного тиску на малий і середній бізнес, та дотримання процедури підготовки й прийняття нових актів.
Також у ході наради учасники розглянули ряд інших питань: ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ; проведення підсумків щодо підключення територіальними громадами до широкосмугового інтернету в сільській місцевості; комплексна послуга «єМалятко», що дозволяє отримати 9 послуг за 1 заявкою за 30 хвилин для батьків новонароджених дітей; аналіз роботи служб у справах дітей в громадах та забезпечення ведення фахівцями соціальної роботи.
 

joomlamodniyportal.ru